Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Çerkezköyde Halı Yıkama Hizmetleri Titiz Halı Yıkama hizmetleri, 20 yıllık geçmişinden elde ettiği deneyim ve üstün hizmet anlayışıyla, hijyen, temizlik ve dezenfekte konusundaki ihtiyaç sorunlarınıza etkin,güvenilir ve ekonomik  Titizlik sadece adımızda değil ! Halılarınız güvenli bir şekilde evinizden alınıp,Avrupa standartları üstünde yıkanıp, kurutulur, paketlenir, parfümlenir ve 24 saat içinde evinize temiz ve hijyen bir şekilde teslim edilir.

1- Çerkezköy Halı Yıkama

2- Kapaklı Halı Yıkma

3- Veliköy Halı Yıkama

4- Kızılpınar Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama
Koltuk – Sandalye Yıkama İşyeri Temizliği
Ofis Temizliği  Ev Temizliği

Hizmetlerimiz Sözleşmeli Temizlik Personeli  Dış Cephe Cam Temizliği

Fabrika Temizliği Banka Temizliği

Alışveriş Merkezi Temizliği Yangın Sonrası Temizliği

Villa Temizliği Bina Temizliği

Havuz Temizliği

Kimyasal Temizlik Sert Zemin Cilalama

Okul Temizliği

Temizliği

MAKİNE HALI
YIKAMA
Makine tipleri tiplerine göre sıralanır. Halı yıkama tesisi halı türüne göre ayrıldıktan sonra toz haline getirilir ve daha sonra yıkama alanına alınan halı sert sert yüzey veya orta sert fırça ile önce kazık sertliğine göre yıkanır. Ön yüzey önce yıkanır ve daha sonra arka yüzey yıkanır. Halı üzerindeki leke leke değilse, halının daha da hasar görmesi için müdahale edilmeyecektir.Halı zemin
YIKAMA
Öncelikle, carpetflex tozunu makinelerimizle alıyoruz. Tabii ki bu toz giderimi yüksek vakum gücüne sahip makinelerimiz ve uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Ardından, carpetflex kimyasalları içermeyen ürünlerle ve makine yardımıyla yıkamaya gidiyoruz. Sizinkine kıyasla iyi iyileşene kadar 2 veya 3 kez yıkarız. Sonunda kurulum işlemine geçiyoruz.

Hizmetlerimiz Bu, yüksek vakum gücüne sahip makinelerimiz tarafından yapılır. Suları tamamen alıyoruz ve sana biraz nemli bir şekilde geri gönderiyoruz.

SHAGGY
HALI YIKAMA

Evlerimizi birkaç yıldır süsleyen Shaggy halılar, tüm halı yıkama sistemlerinden farklı uygulamalar gerektirir. toz toplama makinesi, tüylü halı yığınındaki tozu almak için kullanılır. İpliğin kısa ve uzun olduğu ve ipek karışımı veya el havlusu diye adlandırdığımız halı dokumasında toz toplama, akar ve antihygen çoğunlukla görülür.

RAKAMLAR, Battaniyeler
YASAN YIKAMA

Yorganlar temizlenmezse zor lekeler için uygulanır. Bir renk verme problemi varsa, bir dağıtıcı kullanılır. Bundan sonra çamaşır makinesi makinelere konur. Yorganların kuruması çok önemli bir konudur.

Yorganların kuruması yanıltıcı olabilir. Az miktarda nem kalırsa sorun kesinlikle bir problem olacaktır.

Şu anda kurumayan yorganlar paketlenir ve adrese teslim edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>