Çerkezköy Perde Yıkama

Çerkezköy Perde Yıkama Fon Perde Yıkama Çerkezköy Perde Yıkama Fon perdeleriniz buharlı ve ıslak yıkamadan sonra ütülenerek ,yerine montaj edilir.
Ürünlerinizin kırışma olasılığıne karşı servis ekibimiz yerinde ütüleme yöntemiyle pürüzsüz bi biçimde montajını yapar

Kruvaze Perde Yıkama

Stor perde -zebra perde – double perde – kruvaze perde – fon perde – her türden ve modelden perdelerinizin temizliğini yapıyoruz.Perdelerinizi yerinden kendimiz çıkartıyoruz ,temizleyip ütülendikten sonra yeniden yerine takıyoruz. Stor ve zebra perdeleriniz özel yapım stor tezgahlarından temizlenmektedir.Perdelerinize tadilat gerekli ise tadilatınıda yapıp öle takıyoruz.İş yoğunluğuna göre 1 ile 3 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Zebra Perde Yıkama

STOR VE ZEBRA PERDE YIKAMA

Stor ve zebra perdeleriniz özel apreli kumaşlardan yapıldığından kaynaklı yıkama esnasında zarar görmemeleri için özenle yıkıyoruz.

Storlarınız ve zebralarınız son teknoloji makinelerde yıkanmaktadır.Kullandığımız şampuanlar hijyenik ve alerji önleyicilidir.

Temizlenen perdeler kuruduktan sonra poşetlenerek ev ve iş yerlerinize montaja hazır hale getirilir.

 

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama -zebra perde – double perde – kruvaze perde – fon perde – her türden ve modelden perdelerinizin temizliğini yapıyoruz.Perdelerinizi yerinden kendimiz çıkartıyoruz ,temizleyip ütülendikten sonra yeniden yerine takıyoruz. Stor ve zebra perdeleriniz özel yapım stor tezgahlarından temizlenmektedir.Stor ve zebra perdeleriniz buharlı ve ıslak olmak suretiyle çift yıkamadan geçmektedir.Perdelerinize tadilat gerekli ise tadilatınıda yapıp öle takıyoruz.İş yoğunluğuna göre 1 ile 3 gün içerisinde teslim ediyoruz.

 

Perde Yıkama

STOR VE ZEBRA PERDE YIKAMA

Stor ve zebra perdeleriniz özel apreli kumaşlardan yapıldığından kaynaklı yıkama esnasında zarar görmemeleri için özenle yıkıyoruz.

TÜM PERDE ÇEŞİTLERİNE NORMAL VE BUHARLI OLMAK ÜZERE ÇİFT YIKAMA YAPILIR

Storlarınız ve zebralarınız ultrasonic makinelerde yıkanmaktadır.Kullandığımız şampuanlar hijyenik ve alerji önleyicilidir.

Temizlenen perdeler kuruduktan sonra poşetlenerek ev ve iş yerlerinize montaja hazır hale getirilir.

KRUVAZE PERDE YIKAMA

Kruvaze Perdeler Ağırlıklarından Dolayı Yıkanması En Zor Perdelerdendir

Ayrıca Boncuklu Kruvaze Perdeler Yıkama Esnasında Boncukları Dökülerek Makinenize Zarar

Verebilir.Montajı İse en zor kısmıdır.Biz Müşterilerimizi Bu Sıkıntıdan Kurtarıyoruz.

HER MODEL VE CİNSTEKİ PERDELERİNİZİ TEMİZLEYİP TADİLAT GEREKLİ İSE YAPIYORUZ.

 

 

About admin

Çerkezköy Halı Yıkama Fabrikası Firmaları Şirketleri – Halı Yıkama Çerkezköy Halı Yıkama Merkezleri Fabrikası Fabrikaları Firmaları Şirketleri,telefon,yerleri,kapaklı,yoncalı,velimeşe,çorlu,temizlik,temizlikçi Halı Yıkama KAPAKLI – ÇERKEZKÖY, Kapaklı, Tekirdağ, Turkey Çerkezköy halı yıkama, Çerkezköy halı yıkama firma, Çerkezköy halı yıkama telefon, halı yıkama Tekirdağ, Titiz Halı Yıkama adres, Titiz Halı Yıkama fabrikası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>